Eladó ház VIR szigeten

Az Ingatlan ELADVA!

A Vir szigeti tengerparti ház ára: 325.000 euró + 3% jutalék .

Telek: 392 m2
Ingatlan összesen: 171 m2
földszint: 87 m2
emelet: 84 m2

A ház kétszintes, egymástól két elkülönített apartmanból áll, az emeletre külső lépcső vezet. Tartozik hozzá grill, az udvaron 4 parkolóhely, tároló helyiség a lépcső alatt, bója a ház előtt.

Központ 3 km, vár (Kastelina) 350 m, ahol apró kavicsos – homokos a part.

Villany van, víz fúrt kútról megoldott, emésztővel rendelkezik.

Tehermentes, 1/1 tulajdonú, legalizált.

Közvetlen tengerparti, betonozott stég a ház előtt lépcsővel, tehát lehet fürödni is.

Minkét apartman nagy méretű terasszal rendelkezik, melyről gyönyörködhetünk az egyedülálló panorámában, hiszen egyszerre láthatóak innen a déli oldallal szemben lévő szigetek és az északi oldalon lévő Velebit hegység is, kevés ilyen ház található a szigeten.

A földszinti apartman egy nappali konyhából áll, melyben elkülönített háló rész is található, fürdőszoba zuhanyzóval és wc-vel, az emeleti apartmanban a hálószobának is van saját kijárata a teraszra és az amerikai konyhás nappalinak is. Ezen a szinten is található fürdőszoba.

A két apartman csakis egyben eladó. 

 

 

 

Értékelje az oldalt